Enjoy the full Flashscore experience: Website | Android | iOS
Football » 14.05.2024 » All Games
ENGLAND: EPL
23:00Aston Villa - Liverpool -:-23:00Tottenham - Manchester City -:-
SPAIN: LaLiga
23:00Barcelona - Real Sociedad -:-21:30Osasuna - Mallorca -:-
23:30Real Madrid - Alaves -:-
00:00Girona - Villarreal -:-
ALBANIA: Albanian Cup
21:00Kukesi - Egnatia -:-ARGENTINA: Liga Profesional
02:00Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield -:-04:00Union de Santa Fe - Banfield -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
04:05All Boys - Arsenal Sarandi -:-04:10Def. de Belgrano - Colon Santa Fe -:-
ARGENTINA: Reserve League - First stage
22:00Estudiantes L.P. 2 - Tigre 2 -:-22:00Godoy Cruz 2 - Central Cordoba 2 -:-
22:00Newells Old Boys 2 - Independiente 2 -:-
22:00San Lorenzo 2 - Belgrano 2 -:-
ARMENIA: Premier League
17:00Van - West Armenia -:-19:00BKMA - Pyunik Yerevan -:-
AUSTRALIA: Northern NSW State League
14:30Wallsend Red Devils - South Cardiff -:-AUSTRIA: Regionalliga Central
21:00SPG Wels - LASK (Am) -:-AUSTRIA: Karnten
21:21SV Spittal - SV Kraig -:-BAHRAIN: Premier League
20:30Al Khalidiyah - Al-Hala -:-20:30Al-Najma - Al-Muharraq -:-
BANGLADESH: Federation Cup - Play Offs
13:00Bashundara Kings - Abahani Limited -:-BOLIVIA: Division Profesional - Clausura
03:00Universitario de Vinto - Royal Pari -:-BOSNIA AND HERZEGOVINA: WWIN Liga BiH
23:00GOSK Gabela - Zrinjski -:-BOTSWANA: Premier League
17:00BDF XI - Eleven Angels -:-17:00Security Systems - Masitoaka -:-
BRAZIL: Serie A
03:00Sao Paulo - Fluminense -:-04:00PostponedInternacional - Juventude -:-
BRAZIL: Serie C - First stage
03:00Aparecidense - Sao Bernardo -:-03:00PostponedYpiranga FC - Figueirense -:-
BRAZIL: Serie D
02:30Democrata SL - Ipatinga -:-BRAZIL: Matogrossense 2
23:00Acao - Operario FC -:-BRAZIL: Brasileiro U20
22:00Atletico GO U20 - Athletico-PR U20 -:-BRAZIL: Acreano U20
00:00SC Humaita U20 - Sao Francisco U20 -:-BRAZIL: Catarinense U20
22:00Marcilio Dias U20 - Nacao U20 -:-BRAZIL: Brasileiro Women
23:00Flamengo W - Fluminense W -:-BRAZIL: Brasileiro A3 Women
23:30Porto Velho W - Rio Negro W -:-CHILE: Primera Division
03:00Union La Calera - U. De Chile -:-CHILE: Primera B
02:00U. De Concepcion - Deportes Temuco -:-04:30CD Santa Cruz - Rangers -:-
COLOMBIA: Liga Women
00:30Cucuta W - Junior W -:-COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offs
05:00Santa Ana - ADR Jicaral -:-CZECH REPUBLIC: FORTUNA:LIGA - Championship Group
19:00Mlada Boleslav - Slovacko -:-21:30Sparta Prague - Ostrava -:-
DR CONGO: Ligue 1 - Championship Group
17:30Mazembe - Don Bosco -:-DR CONGO: Ligue 1 - Relegation Group
15:30Tshinkunku - Simba -:-16:30AC Kuya - Celeste -:-
17:30Groupe Bazano - Sanga Balende -:-
18:30AC Rangers - Motema Pembe -:-
ECUADOR: Liga Pro - First stage
04:00U. Catolica - Tecnico U. -:-ECUADOR: Serie B
00:00Cuniburo - Gualaceo -:-EGYPT: Premier League
17:00Al Ittihad - Smouha -:-20:00El Gaish - El Ismaily -:-
20:00ZED - Zamalek -:-
ENGLAND: Professional Development League
16:00Barnsley U21 - Burnley U21 -:-16:00Bristol City U21 - Fleetwood U21 -:-
22:30Bournemouth U21 - Crewe U21 -:-
ENGLAND: Premier League U18
15:00Blackburn U18 - Manchester City U18 -:-ENGLAND: Premier League U18 - Play Offs
22:00Chelsea U18 - Manchester Utd U18 -:-FAROE ISLANDS: Premier League
21:00Toftir - IF Fuglafjordur -:-FINLAND: Kakkonen Group B
20:00Tampere Utd - HJS -:-GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
16:30Samgurali - Gagra -:-16:30Samtredia - Dinamo Tbilisi -:-
20:00Iberia 1999 - Dila Gori -:-
GREECE: Super League 2 - Relegation Group
17:00PAOK B - Iraklis 1908 -:-ICELAND: Icelandic Cup
21:00Fjolnir - Thor Akureyri -:-ICELAND: Besta deild Women
22:00Stjarnan W - Hafnarfjordur W -:-22:00Thor/KA W - Keflavik W -:-
22:00Valur W - Tindastoll W -:-
INDONESIA: Liga 1 - Play Offs
16:00Bali United - Persib Bandung -:-IRAQ: Stars League
23:00Duhok - Newroz -:-19:00PostponedAl Minaa - Al Quwa Al Jawiya -:-
19:00PostponedAl Najaf - Duhok -:-
19:00Al Quwa Al Jawiya - Al Najaf -:-
19:00PostponedAl Zawraa - Zakho -:-
19:00PostponedNaft Missan - Al Talaba -:-
21:30Al Talaba - Al Zawraa -:-
JORDAN: Premier League
19:00Al Jalil - Shabab Al Ordon -:-19:00Moghayer Al Sarhan - Al Hussein -:-
21:45Aqaba - Al Ramtha -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
16:00Dordoi Bishkek - Abdish-Ata -:-16:00Talant - Kyrgyzaltyn -:-
LATVIA: Virsliga
19:00FK Liepaja - Riga FC -:-MALAWI: Super League
16:30Silver Strikers - Karonga United -:-MAURITANIA: Ligue 1
21:30Nouadhibou - Kaedi -:-MEXICO: Liga MX Women - Clausura - Play Offs
05:00U.A.N.L.- Tigres W - Juarez W -:-07:00Monterrey W - U.N.A.M.- Pumas W -:-
MONGOLIA: Premier League
15:15Brera Ilch - Khoromkhon -:-MYANMAR: MNL League Cup
13:00Rakhine United - Rainbow -:-13:30Kachin United - Shan Utd -:-
NETHERLANDS: Eredivisie - Relegation - Play Offs
20:45FC Emmen - Dordrecht -:-23:00De Graafschap - Den Haag -:-
NORWAY: Nasjonal U19 CL
17:00Brann U19 - Viking U19 -:-PARAGUAY: Primera Division - Apertura
03:30Guarani - General Caballero JLM -:-PARAGUAY: Division Intermedia
01:15Deportivo Santani - Resistencia -:-PERU: Liga 1 - Apertura
23:30Alianza Atl. - Cienciano -:-PERU: Liga 2
00:15Deportivo Coopsol - Binacional -:-22:00Moquegua - Ayacucho -:-
00:15Carlos Stein - ADA Jaen -:-
POLAND: III Liga - Group III
19:00Bielsko-Biala - Bytom Odrzanski -:-19:00Jelenia Gora - Warta Gorzow -:-
PORTUGAL: Liga Portugal 2
23:15Leiria - Academico Viseu -:-QATAR: Emir Cup
18:15Umm-Salal - Al-Gharafa -:-21:00Qatar SC - Al Rayyan -:-
ROMANIA: Liga 3 - Seria 9 - Relegation Group
19:00Targu Mures 1898 - Unirea Alba-Iulia -:-RUSSIA: Russian Cup - Regions Path - Play Offs
21:45Baltika - Spartak Moscow -:-SAUDI ARABIA: Division 1
20:20Al Arabi - Al Taraji -:-20:20Al Bukayriyah - Al Orubah -:-
21:50Al Jandal - Al Batin -:-
SCOTLAND: Premiership - Championship Group
22:30Rangers - Dundee FC -:-SCOTLAND: Premiership - Relegation
22:45Partick Thistle - Raith -:-SCOTLAND: SWPL 1 Women - Relegation Group
22:30Montrose W - Spartans W -:-SIERRA LEONE: Premier League
20:15Ports Authority - Luawa -:-SOMALIA: National league
16:30Dekedda - Horseed -:-SOUTH AFRICA: Premier League
21:30Royal AM - Mamelodi Sundowns -:-SPAIN: Liga F Women
20:00Eibar W - Barcelona W -:-SWEDEN: Superettan
21:00Orebro - Degerfors -:-SWEDEN: Division 1 - Norra
21:15Vasalund - AFC Eskilstuna -:-SWEDEN: Division 2 - Södra Svealand
21:30Sleipner - Atvidaberg -:-22:00Nacka FC - Syrianska -:-
SWEDEN: Svenska Cupen - Qualification
21:00Balkan - Simrishamn -:-SWITZERLAND: Super League - Relegation Group
22:30Basel - Lausanne Ouchy -:-22:30Grasshoppers - Yverdon -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
17:00Geita Gold - Coastal Union -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
16:00Ahal - Nebitci -:-UGANDA: Premier League
17:00Bright Stars - Kitara -:-17:00Busoga - Vipers -:-
17:00Kampala City - Wakiso Giants -:-
17:00Mbarara City - BUL -:-
17:00UPDF - Maroons -:-
17:00Villa - URA SC -:-
UNITED ARAB EMIRATES: Arabian Gulf League
18:10Al Sharjah - Hatta -:-18:10Bani Yas - Al Bataeh -:-
21:00Ajman - الجزيرة -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Chicago Fire II - New York City II -:-UZBEKISTAN: Super League
18:00Lok. Tashkent - OKMK -:-VIETNAM: V.League 2
16:15PVF-CAND - Phu Tho -:-WORLD: Friendly International
03:00Trinidad & Tobago - Guyana -:-14:00Austria U16 - Switzerland U16 -:-
14:00Portugal U16 - Ireland U16 -:-
15:00Germany U17 - Cyprus U17 -:-
22:30Argentina U17 - Bolivia U17 -:-
WORLD: Friendly International Women
13:00Czech Republic U16 W - Switzerland U16 W -:-13:00Latvia U16 W - Sweden U16 W -:-
Football | Basketball | Volleyball | Handball | Tennis | Badminton | Cricket | Baseball | More sports »
m.Flashscore.info provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.info website for technical reasons.